Členská základna našeho sboru, měla k 31. 12. 2022, 46 členů. Z toho jsou 4 členové do 18-ti let, a 42 členů nad 18 let (konkrétně 17 žen a 25 mužů).

Abychom byli schopni si zaplatit výdaje, jako jsou startovné na soutěžích, občerstvení, nákupy do klubovny apod. musíme získat finanční prostředky. Proto během roku pořádáme několik akcí:

Květen – Občerstvení v rámci akce Strojní sobota

Červen - Hasičská hospoda v rámci akce „Město v pohybu“
Červen – Dětský den

Srpen -  Hasičská hospoda v rámci „Staročeské pouti“.

Členové našeho sboru se také, dle možností zúčastňují soutěží.
24. dubna - to byl Terénní běh – tzv. Ústecká čvachta, které se účastnil Míra Pek. Sbor zde byl také v roli spolupořadatele, a to zajištěním té správné čvachty a slušného bahna, aby to běžci měli se vší parádou, jak už je z názvu zřejmé.
8. května - se konala Cyklistická časovka na Andrlův chlum, kde nás reprezentovali hned tři naši muži – Jirka Novák, Míra Hájek a Honza Krummer.
Přičemž Honza, se na časovce do vrchu účastnil i časovky terénní a v součtech časů se stal absolutním vítězem a je tak úřadujícím KRÁLEM ANDRLÁKU! A tak v letošním roce bude obhajovat tento titul a my držíme pěsti!
22. června chlapecké kvarteto ve složení Míra Pek, Jirka Novák, Míra Hájek a Honza Krummer reprezentovalo náš sbor na Olympijském běhu městem.
25. června jsme postavili smíšené družstvo, na okrskovém závodu v požárním sportu v Černovíře, ve složení Veronika Hermanová, Míra Hájek, Jirka Novák, Tomáš Fišar, Honza Krummer,  Jan Láslo a Jiří Láslo.
2. července nás reprezentoval Míra Hájek na Jablomanu v Jablonném nad Orlicí, kde obsadil 25. místo v kategorii z 46ti závodníků.
7. července potom Honza Krummer na závodě v Pastvinách, a byl také na 25. pozici ve své věkové kategorii, z celkem 46-ti startujících.

Kromě uvedených činností se členové sboru podílí i na preventivních požárních hlídkách při kulturních akcích v Kulturním domě a Roškotově divadle. Celkem jsme v roce 2022 asistovali při 56 akcích, na kterých bylo odpracováno 693 hodin.

Členská základna našeho sboru, měla k 31. 12. 2022, 46 členů. Z toho jsou 4 členové do 18-ti let, a 42 členů nad 18 let (konkrétně 17 žen a 25 mužů).

Květen - Občerstvení v rámci akce Strojní sobota.

Červen - Dětský den a Hasičská hospoda v rámci akce „Město v pohybu“.

24. dubna - to byl Terénní běh – tzv. Ústecká čvachta, které se účastnil Míra Pek. Sbor zde byl také v roli spolupořadatele, a to zajištěním té správné čvachty a slušného bahna, aby to běžci měli se vší parádou, jak už je z názvu zřejmé.

8. května - se konala Cyklistická časovka na Andrlův chlum, kde nás reprezentovali hned tři naši muži – Jirka Novák, Míra Hájek a Honza Krummer. Honza, se na časovce do vrchu účastnil i časovky terénní a v součtech časů se stal absolutním vítězem a je tak úřadujícím KRÁLEM ANDRLÁKU! A tak v letošním roce bude obhajovat tento titul a my držíme pěsti!

22. června - chlapecké kvarteto ve složení Míra Pek, Jirka Novák, Míra Hájek a Honza Krummer reprezentovalo náš sbor na Olympijském běhu městem.

25. června - jsme postavili smíšené družstvo, na okrskovém závodu v požárním sportu v Černovíře, ve složení Veronika Hermanová, Míra Hájek, Jirka Novák, Tomáš Fišar, Honza Krummer,  Jan Láslo a Jiří Láslo.

2. července - nás reprezentoval Míra Hájek na Jablomanu v Jablonném nad Orlicí, kde obsadil 25. místo v kategorii z 46ti závodníků.

7. července - Honza Krummer na závodě v Pastvinách skončil na 25. pozici ve své věkové kategorii, z celkem 46-ti startujících.

Kromě uvedených činností se členové sboru podílí i na preventivních požárních hlídkách při kulturních akcích v Kulturním domě a Roškotově divadle. Celkem jsme v roce 2022 asistovali při 56 akcích, na kterých bylo odpracováno 693 hodin.